Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Zobacz politykę prywatności.

close

Categories

CMP121620000
  • CMP121620000

MultiPlus C 12/1600/70-16

CMP121620000
18 Items

MultiPlus to wydajny inwerter sinusoidalny, zaawansowana technicznie ładowarka akumulatorów wyposażona w technologię ładowania adaptacyjnego oraz szybki przełącznik samoczynnego załączania rezerwy mieszczący się w pojedynczej, zwartej obudowie. Dostępne modele od 800 VA do 5000 VA na moduł.

Price
€1,158.66 Tax included
Qty

Wielofunkcyjny z inteligentnym zarządzaniem mocą
MultiPlus to dużej mocy falownik o czystej sinusoidzie, zaawansowana technologicznie ładowarka zaprojektowana w oparciu o technologię ładowania adaptacyjnego oraz szybki przełącznik AC w jednej kompaktowej obudowie. MultiPlus posiada kilka zaawansowanych funkcji, które opisano poniżej.

Konfiguracja układu nigdy nie była łatwiejsza
Po instalacji MultiPlus gotowy jest do pracy. W przypadku potrzeby zmiany ustawień, może być to wykonane w ciągu kilku minut za pomocą nowych przełączników DIP. Zmiana ustawień może się odbywać nawet w przypadku pracy równoległej i 3-fazowej. Alternatywnie zamiast przełączników DIP może być użyty VE.Net. Dostępne zaawansowane oprogramowanie (VE.Bus Quick Configure and VE.Bus System Configurator) służy do skonfigurowania nowych funkcji.

Dwa wyjścia AC

Bezprzerwowe zasilanie z wyjścia głównego. MultiPlus przejmuje funkcję zasilania podłączonych odbiorów w przypadku awarii sieci, odłączenia od generatora lub nabrzeżnego źródła zasilania. Dzieje się to tak szybko (mniej niż 20 milisekund), że komputery i inny sprzęt elektroniczny będzie nadal działać bez zakłóceń. Prąd na drugim wyjściu pojawia się w momencie, gdy do jednego z wejść MultiPlus podłączone jest napięcie AC. Do tego wyjścia mogą by podłączone odbiory, które nie powinny rozładowywać baterii jak np. podgrzewacz wody (drugie wyjście dostępne w modelach od 3kVA i większych).

Praktycznie nieograniczona moc dzięki możliwości pracy równoległej
W celu uzyskania większej mocy może pracować równolegle do sześciu MultiPlus. Na przykład sześć jednostek 24/5000/120 dostarczy 25kW/30kVA mocy wyjściowej oraz prąd ładowania 720 A.

Możliwość pracy 3-fazowej
Oprócz pracy równoległej, trzy takie same modele MultiPlus mogą pracować w konfiguracji trójfazowej. To nie wszystko: do sześciu zestawów po trzy jednostki może być podłączonych równolegle do osiągnięcia 75kW/90VA na inwerterze i uzyskać więcej niż 2000 A na ładowarce.

PowerControl – zarządzanie ograniczoną mocą z generatorów, zasilania nabrzeżnego lub sieci
Multiplus jest potężną ładowarką, poprzez to mocno obciąża generator lub zasilanie nabrzeżne (MultiPlus 5kVA prawie 10A przy 230VAC). Maksymalny prąd z generatora lub zasilania nabrzeżnego może być ustawiony dzięki Multi Control Panel. MultiPlus będzie uwzględniał inne obciążenia AC i zużyje do ładowania tyle prądu ile jest dostępnego, jednak nie przekroczy nastawionej wartości maksymalnej do pozyskania ze źródła - generatora czy też zasilania nabrzeżnego, dzięki temu uniknie ich przeciążenia.

PowerAssist – zwiększenie możliwości prądu z generatora lub zasilania nabrzeżnego
Funkcja ta przenosi zasadę działania PowerControl w dalszy wymiar, pozwalając MultiPlus na stworzenie alternatywnego źródła. W przypadku, gdy moc szczytowa jest wymagana w określonym czasie, MultiPlus zapewni niewystarczającą moc poprzez jej skompensowanie z akumulatorów. W przypadku spadku obciążenia nadmiar mocy zostanie wykorzystany do ponownego naładowania baterii.

4-stopniowa, adaptacyjna ładowarka i ładowanie dwóch banków baterii
Wyjście główne zapewnia mocne ładowanie systemu baterii poprzez zaawansowane oprogramowanie „ładowania adaptacyjnego”. Oprogramowanie dostosowuje automatyczny proces składający się z trzech faz w zależności od stanu baterii oraz dodaję czwartą fazę w celu długotrwałego ładowania konserwacyjnego. MultiPlus przy użyciu niezależnego wyjścia podładuje baterię rozruchową silnika głównego lub generatora (doładowywanie dostępne w modelach 12V i24V). Proces ładowania adaptacyjnego jest szczegółowo opisany w produktach ładowarki Phoenix.

CMP121620000
18 Items

MultiPlus to wydajny inwerter sinusoidalny, zaawansowana technicznie ładowarka akumulatorów wyposażona w technologię ładowania adaptacyjnego oraz szybki przełącznik samoczynnego załączania rezerwy mieszczący się w pojedynczej, zwartej obudowie. Dostępne modele od 800 VA do 5000 VA na moduł.

Download

Multiplus 800VA - 5kVA

Karta katalogowa - Multiplus 800VA - 5kVA

Download (300.56k)

Multiplus 800VA - 1600VA

Instrukcja obsługi Multiplus 800VA - 1600VA

Download (316.72k)